Hasan Kalyoncu Üniversitesi | İktisat Bölümü Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
VİTRİN
HKÜ TERCİH VE TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR!
HKÜ TERCİH VE TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR!

HKÜ TERCİH VE TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR!

HKÜ TERCİH VE TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR!
HKÜ TERCİH VE TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR!

18 Temmuz – 3 Ağustos arası başlayarak devam edecek olan “HKÜ Tercih ve Tanıtım Günleri” rektörlük binası yanı, yeni idari bina girişinde, her bölümün akademisyen kadrosu tarafından, veli ve öğrencilere bölümler hakkında detaylı bilgiler vererek hizmet edecektir.

Uzman tercih danışmanlarımız da tercih ve tanıtım günlerinde, doğru meslek seçimi ve tercihlerde sizlere destek olacak. İyi bir gelecek ve hayalinizdeki mesleğe ulaşabilmek için uzman tercih danışmanlarımızla görüşmeden, son kararınızı vermemenizi öneririz.

Bu yıl bir ilke daha başlayacak olan üniversitemiz, HKÜ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi içerindeki cep sinemasında, her bölüm farklı gün ve saatlerde uzman akademisyenlerce tanıtılacak. Böylece öğrenciler hedeflerindeki bölümü daha iyi tanıyarak, merak ettikleri tüm soruları daha kolayca danışabilme imkanına sahip olacak.

HKÜ Tercih ve Tanıtım Günleri; HKÜ Kampüsü, Gaziantep’in çeşitli noktalarında ve birçok şehrin belirli yerlerinde uzman ekiplerce yapılacak. HKÜ Kampüsüne ulaşmak için belirli güzergahlardan, belirli saatlerde her gün servisler ücretsiz olarak hizmet verecektir. Kariyerinize HKÜ'de başlayın ve devam ettirin. Çünkü eğitim kalitesi geleceğinizdir.

Bölümlerimiz, kontenjanlarımız, puanlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Bilgi Paketimizi incelemek için tıklayınız.

Servislerimiz


2016-07-29